2R5TPU47MSI
PanasonicPanasonic
2R5TPU47MSI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2R5TPU47MSI
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 47UF 2.5V 0805
Fitxak: 2R5TPU47MSI.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
2R5TPU47MSIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2R5TPU47MSI fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP TANT POLY 47UF 2.5V 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 79768 pcs Datuen fitxa 2R5TPU47MSI.pdf
Tentsioaren balioa 2.5V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series POSCAP™ TPU balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Beste izenak P16195CT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea S09 Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 150 mOhm Deskribapen zehatza 47µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 0805 (2012 Metric) 150 mOhm
kapazitantzia 47µF