2R5TPE470M9
PanasonicPanasonic
2R5TPE470M9 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2R5TPE470M9
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917
Fitxak: 1.2R5TPE470M9.pdf2.2R5TPE470M9.pdf3.2R5TPE470M9.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
2R5TPE470M9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2R5TPE470M9 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 149182 pcs Datuen fitxa 1.2R5TPE470M9.pdf2.2R5TPE470M9.pdf3.2R5TPE470M9.pdf
Tentsioaren balioa 2.5V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series POSCAP™ TPE balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak P16259TR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea D2E Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 9 mOhm Deskribapen zehatza 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 9 mOhm
kapazitantzia 470µF