2R5TPE220MAPB
PanasonicPanasonic
2R5TPE220MAPB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2R5TPE220MAPB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 220UF 2.5V 1411
Fitxak: 1.2R5TPE220MAPB.pdf2.2R5TPE220MAPB.pdf3.2R5TPE220MAPB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
2R5TPE220MAPBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2R5TPE220MAPB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP TANT POLY 220UF 2.5V 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 2.5V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series POSCAP™ TPE balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1411 (3528 Metric)
Beste izenak P16539TR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea B2 Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 25 mOhm Deskribapen zehatza 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 1411 (3528 Metric) 25 mOhm
kapazitantzia 220µF