25SEPF82M+TSS
PanasonicPanasonic
25SEPF82M+TSS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25SEPF82M+TSS
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V T/H
Fitxak: 25SEPF82M+TSS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
25SEPF82M+TSSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25SEPF82M+TSS fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 202690 pcs Datuen fitxa 25SEPF82M+TSS.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series OS-CON™, SEPF
Ripple Current @ maiztasuna baxua 150mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 3A @ 100kHz
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 28 mOhm Deskribapen zehatza 82µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 28 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 82µF eskaerak General Purpose