25SEK120M
PanasonicPanasonic
25SEK120M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25SEK120M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 120UF 20% 25V T/H
Fitxak: 1.25SEK120M.pdf2.25SEK120M.pdf3.25SEK120M.pdf4.25SEK120M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
25SEK120Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25SEK120M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 120UF 20% 25V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series OS-CON™, SEK
Ripple Current @ maiztasuna baxua 50.5mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 1.01A @ 100kHz
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak P122635
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 24 mOhm
Deskribapen zehatza 120µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 24 mOhm 1000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 120µF