20TQC100MD2
PanasonicPanasonic
20TQC100MD2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20TQC100MD2
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 100UF 20V 2917
Fitxak: 1.20TQC100MD2.pdf2.20TQC100MD2.pdf3.20TQC100MD2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
20TQC100MD2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20TQC100MD2 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP TANT POLY 100UF 20V 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 141907 pcs Datuen fitxa 1.20TQC100MD2.pdf2.20TQC100MD2.pdf3.20TQC100MD2.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series POSCAP™ TQC balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak P19854TR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea D2 Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 100 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 20V 2917 (7343 Metric) 100 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 100µF