20SVPG33M
PanasonicPanasonic
20SVPG33M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20SVPG33M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 33UF 20% 20V SMD
Fitxak: 1.20SVPG33M.pdf2.20SVPG33M.pdf3.20SVPG33M.pdf4.20SVPG33M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
20SVPG33Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20SVPG33M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 33UF 20% 20V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 20V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm) Series OS-CON™, SVPG
Ripple Current @ maiztasuna baxua 150mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 3A @ 100kHz
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak P18931CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.177" (4.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 27 mOhm
Deskribapen zehatza 33µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 27 mOhm 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33µF