20SVF180M
PanasonicPanasonic
20SVF180M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20SVF180M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 180UF 20% 20V SMD
Fitxak: 1.20SVF180M.pdf2.20SVF180M.pdf3.20SVF180M.pdf4.20SVF180M.pdf5.20SVF180M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
20SVF180Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20SVF180M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 180UF 20% 20V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 20V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series OS-CON™, SVF
Ripple Current @ maiztasuna baxua 50.5mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 1.01A @ 100kHz
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak P122108DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 25 mOhm
Deskribapen zehatza 180µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 25 mOhm 1000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 180µF