10SVPA330M
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 10SVPA330M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 330UF 20% 10V SMD
Fitxak: 10SVPA330M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
10SVPA330Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 10SVPA330M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 330UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 128046 pcs Datuen fitxa 10SVPA330M.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series OS-CON™, SVPA
Ripple Current @ maiztasuna baxua 188.5mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 3.77A @ 100kHz
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak P122172TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 24 mOhm
Deskribapen zehatza 330µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 24 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 330µF