QS10.241-C1
PULSPULS
QS10.241-C1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QS10.241-C1
Fabrikatzaileak / Marka: PULS
Produktuaren Deskribapena DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A
Fitxak: 1.QS10.241-C1.pdf2.QS10.241-C1.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 206 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 206 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
QS10.241-C1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QS10.241-C1 fabrikatzailea PULS
deskribapena DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 206 pcs Datuen fitxa 1.QS10.241-C1.pdf2.QS10.241-C1.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 500V Tentsioa - Input 85 ~ 276 VAC
Mota Enclosed, Conformal Coated Tamaina / dimentsioa 4.61" L x 2.36" W x 4.88" H (117.0mm x 60.0mm x 124.0mm)
Series DIMENSION Q Energia (Watts) 240W
Beste izenak 1736-1066
QS10.241-C1-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota DIN Rail
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 93.5% Deskribapen zehatza Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 276 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Homologazioak CB, cCSAus, CE, cULus, cURus
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
QS1 KQS1 BK N C
QS1 KQS1 BK N C
fabrikatzaileak: C&K
deskribapena: SWITCH NAVIG ROCKER 100MA 30V