CP20.241-R1
PULSPULS
CP20.241-R1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP20.241-R1
Fabrikatzaileak / Marka: PULS
Produktuaren Deskribapena REDUNDANCY POWER SUPPLY, 480W, 1
Fitxak: 1.CP20.241-R1.pdf2.CP20.241-R1.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 185 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 185 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Mezua
CP20.241-R1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP20.241-R1 fabrikatzailea PULS
deskribapena REDUNDANCY POWER SUPPLY, 480W, 1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 185 pcs Datuen fitxa 1.CP20.241-R1.pdf2.CP20.241-R1.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC, 110 ~ 150 VDC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 5.00" L x 1.89" W x 4.88" H (127.0mm x 48.0mm x 124.0mm) Series DIMENSION CP
Energia (Watts) 480W Beste izenak 1736-1071
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Universal Input Eraginkortasuna 95.2%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 20A 85 ~ 264 VAC, 110 ~ 150 VDC Input Uneko - Irteera (Max) 20A
Homologazioak cCSAus, CE, cULus, cURus eskaerak Hazardous Locations, ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CP20.241
CP20.241
fabrikatzaileak: PULS
deskribapena: POWER SUPPLY, 480W, 100-240VAC 1