SMT-1324-TW-12V-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
SMT-1324-TW-12V-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMT-1324-TW-12V-R
Fabrikatzaileak / Marka: PUI Audio, Inc.
Produktuaren Deskribapena AUDIO MAGNETIC XDCR 8-16V SMD
Fitxak: SMT-1324-TW-12V-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
SMT-1324-TW-12V-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMT-1324-TW-12V-R fabrikatzailea PUI Audio, Inc.
deskribapena AUDIO MAGNETIC XDCR 8-16V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26820 pcs Datuen fitxa SMT-1324-TW-12V-R.pdf
Tentsio-tartea 8 ~ 16V Tentsioaren balioa 12V
Bukaera Solder Pads Teknologia Magnetic
Soinu presio maila (SPL) 85dB @ 12V, 10cm Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Series SMT balorazio Washable
Portuaren kokapena Top Packaging Tube
Beste izenak 668-1088-5 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C
Modu operatiboa Single Tone Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera mota Peak-Peak Signal Altuera - Eserita (Max) 0.283" (7.20mm)
Frequency 2.4kHz Iraupena -
Driver Circuitry Transducer, Externally Driven Deskribapen zehatza Buzzers Transducer, Externally Driven Magnetic 12V 40mA 2.4kHz 85dB @ 12V, 10cm Surface Mount Solder Pads
Egungo hornidura 40mA Homologazioak -