ANM-5254L-LW100-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
ANM-5254L-LW100-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ANM-5254L-LW100-R
Fabrikatzaileak / Marka: PUI Audio, Inc.
Produktuaren Deskribapena MIC COND ANALOG NOISE CAN -54DB
Fitxak: 1.ANM-5254L-LW100-R.pdf2.ANM-5254L-LW100-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
ANM-5254L-LW100-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ANM-5254L-LW100-R fabrikatzailea PUI Audio, Inc.
deskribapena MIC COND ANALOG NOISE CAN -54DB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57826 pcs Datuen fitxa 1.ANM-5254L-LW100-R.pdf2.ANM-5254L-LW100-R.pdf
Tentsio-tartea 1.5V ~ 10V Tentsioaren balioa 1.5V
Mota Electret Condenser Bukaera Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 0.382" Dia (9.70mm) forma Circular
Series ANM sentikortasuna -54dB ±4dB
S / N erlazioa 55dB Portuaren kokapena Top
Packaging Bulk Irteerako mota Analog
Beste izenak 668-1490 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 680 Ohms
Altuera (Max) 0.205" (5.20mm) Maiztasun-tartea 100Hz ~ 10kHz
Zuzendaritza Noise Cancelling Deskribapen zehatza 100Hz ~ 10kHz Analog Microphone Electret Condenser 1.5V ~ 10V Noise Cancelling (-54dB ±4dB) Wire Leads