AI-2304-TF-LW120-12V-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AI-2304-TF-LW120-12V-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AI-2304-TF-LW120-12V-R
Fabrikatzaileak / Marka: PUI Audio, Inc.
Produktuaren Deskribapena AUDIO MAGNETIC IND 8-16V CHASSIS
Fitxak: AI-2304-TF-LW120-12V-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
AI-2304-TF-LW120-12V-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AI-2304-TF-LW120-12V-R fabrikatzailea PUI Audio, Inc.
deskribapena AUDIO MAGNETIC IND 8-16V CHASSIS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23041 pcs Datuen fitxa AI-2304-TF-LW120-12V-R.pdf
Tentsio-tartea 8 ~ 16V Tentsioaren balioa 12V
Bukaera Wire Leads Teknologia Magnetic
Soinu presio maila (SPL) 89dB @ 12V, 10cm Tamaina / dimentsioa 1.260" L x 0.669" W (32.00mm x 17.00mm)
Series AI balorazio -
Portuaren kokapena Top Packaging Tray
Beste izenak 668-1221
AI-2304-TF-LW120-12V-R-ND
AI2304TFLW12012VR
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 60°C
Modu operatiboa Single Tone Muntaketa mota Panel Mount, Flange
Sarrera mota DC Altuera - Eserita (Max) 0.632" (16.05mm)
Frequency 400Hz Iraupena -
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven Deskribapen zehatza Buzzers Indicator, Internally Driven Magnetic 12V 30mA 400Hz 89dB @ 12V, 10cm Panel Mount, Flange Wire Leads
Egungo hornidura 30mA Homologazioak -