PSC12R-120-R-CR1
PHIHONG USAPHIHONG USA
PHIHONG USA
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSC12R-120-R-CR1
Fabrikatzaileak / Marka: PHIHONG USA
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Fitxak: 1.PSC12R-120-R-CR1.pdf2.PSC12R-120-R-CR1.pdf
  • Mezua
PSC12R-120-R-CR1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSC12R-120-R-CR1 fabrikatzailea PHIHONG USA
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2779 pcs Datuen fitxa 1.PSC12R-120-R-CR1.pdf2.PSC12R-120-R-CR1.pdf
pisu 0.165 lb (74.84g) Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 2.82" L x 1.77" W x 1.30" H (71.7mm x 45.0mm x 33.0mm)
Series PSC12R (12W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 12W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Beste izenak PSC12R-120-CR1
REWORK 2.1X5.5 CENTER+ PSC12R-120-R-CR1
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 300mW (Max)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Multi-Blade (Sold Separately)
Sarrerako konektorea Multi-Blade inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna Level V Deskribapen zehatza 12V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Uneko - Irteera (Max) 1A Kablearen luzera 47.2" (1.20m)