PSAC60W-120-R-CR1
PHIHONG USAPHIHONG USA
PHIHONG USA
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSAC60W-120-R-CR1
Fabrikatzaileak / Marka: PHIHONG USA
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Fitxak: 1.PSAC60W-120-R-CR1.pdf2.PSAC60W-120-R-CR1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PSAC60W-120-R-CR1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSAC60W-120-R-CR1 fabrikatzailea PHIHONG USA
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1920 pcs Datuen fitxa 1.PSAC60W-120-R-CR1.pdf2.PSAC60W-120-R-CR1.pdf
pisu 0.673 lb (305.27g) Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 5.12" L x 2.36" W x 1.30" H (130.0mm x 60.0mm x 32.0mm)
Series PSAC60W (60W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 60W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Beste izenak PSAC60W-120-CR1
REWORK 2.1X5.5 CENTER+ PSAC60W-120-R-CR1
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 500mW (Max)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Cord (Sold Separately)
Sarrerako konektorea IEC 320-C8 inprimakia Desktop (Class II)
Eraginkortasuna Level VI Deskribapen zehatza 12V 60W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Uneko - Irteera (Max) 5A Kablearen luzera 47.2" (1.20m)