PSAC30U-240-R-CN1
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSAC30U-240-R-CN1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSAC30U-240-R-CN1
Fabrikatzaileak / Marka: PHIHONG USA
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 30W
Fitxak: 1.PSAC30U-240-R-CN1.pdf2.PSAC30U-240-R-CN1.pdf
  • Mezua
PSAC30U-240-R-CN1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSAC30U-240-R-CN1 fabrikatzailea PHIHONG USA
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3305 pcs Datuen fitxa 1.PSAC30U-240-R-CN1.pdf2.PSAC30U-240-R-CN1.pdf
pisu 0.353 lb (160.12g) Tentsioa - Irteera 24V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 4.07" L x 1.65" W x 1.13" H (103.4mm x 42.0mm x 28.7mm)
Series PSAC30U (30W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 30W polarizazio Negative Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Beste izenak PSAC30U-240-CN1
REWORK 2.1X5.5 CENTER- PSAC30U-240-R-CN1
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 300mW (Max)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Cord (Sold Separately)
Sarrerako konektorea IEC 320-C14 inprimakia Desktop (Class I)
Eraginkortasuna Level V Deskribapen zehatza 24V 30W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Uneko - Irteera (Max) 1.25A Kablearen luzera 59" (1.50m)