PSAC30U-120-R-CR4
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSAC30U-120-R-CR4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSAC30U-120-R-CR4
Fabrikatzaileak / Marka: PHIHONG USA
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
Fitxak: 1.PSAC30U-120-R-CR4.pdf2.PSAC30U-120-R-CR4.pdf
  • Mezua
PSAC30U-120-R-CR4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSAC30U-120-R-CR4 fabrikatzailea PHIHONG USA
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3526 pcs Datuen fitxa 1.PSAC30U-120-R-CR4.pdf2.PSAC30U-120-R-CR4.pdf
pisu 0.353 lb (160.12g) Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 4.07" L x 1.65" W x 1.13" H (103.4mm x 42.0mm x 28.7mm)
Series PSAC30U (30W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 30W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug R/A, 1.35mm I.D. x 3.5mm O.D. x 10.0mm Beste izenak PSAC30U-120-CR4
REWORK 1.35X3.5 CENTER+ PSAC30U-120-R-CR4
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 300mW (Max)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Cord (Sold Separately)
Sarrerako konektorea IEC 320-C14 inprimakia Desktop (Class I)
Eraginkortasuna Level V Deskribapen zehatza 12V 30W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Uneko - Irteera (Max) 2.5A Kablearen luzera 59" (1.50m)