PSAC30U-120-R-CN3
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSAC30U-120-R-CN3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSAC30U-120-R-CN3
Fabrikatzaileak / Marka: PHIHONG USA
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
Fitxak: 1.PSAC30U-120-R-CN3.pdf2.PSAC30U-120-R-CN3.pdf
  • Mezua
PSAC30U-120-R-CN3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSAC30U-120-R-CN3 fabrikatzailea PHIHONG USA
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7087 pcs Datuen fitxa 1.PSAC30U-120-R-CN3.pdf2.PSAC30U-120-R-CN3.pdf
pisu 0.353 lb (160.12g) Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 4.07" L x 1.65" W x 1.13" H (103.4mm x 42.0mm x 28.7mm)
Series PSAC30U (30W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 30W polarizazio Negative Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 10.0mm Beste izenak PSAC30U-120-CN3
REWORK 1.7X4.0 CENTER- PSAC30U-120-R-CN3
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 300mW (Max)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Cord (Sold Separately)
Sarrerako konektorea IEC 320-C14 inprimakia Desktop (Class I)
Eraginkortasuna Level V Deskribapen zehatza 12V 30W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Uneko - Irteera (Max) 2.5A Kablearen luzera 59" (1.50m)