PSAA30R-240-R-CN1
PHIHONG USAPHIHONG USA
PHIHONG USA
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSAA30R-240-R-CN1
Fabrikatzaileak / Marka: PHIHONG USA
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W
Fitxak: 1.PSAA30R-240-R-CN1.pdf2.PSAA30R-240-R-CN1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PSAA30R-240-R-CN1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSAA30R-240-R-CN1 fabrikatzailea PHIHONG USA
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2861 pcs Datuen fitxa 1.PSAA30R-240-R-CN1.pdf2.PSAA30R-240-R-CN1.pdf
pisu 0.331 lb (150.14g) Tentsioa - Irteera 24V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 3.26" L x 2.17" W x 1.54" H (82.7mm x 55.0mm x 39.1mm)
Series PSAA30R (30W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 30W polarizazio Negative Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Beste izenak PSAA30R-240-CN1
REWORK 2.1X5.5 CENTER- PSAA30R-240-R-CN1
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 300mW (Max)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Multi-Blade (Sold Separately)
Sarrerako konektorea Multi-Blade inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna Level VI Deskribapen zehatza 24V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Uneko - Irteera (Max) 1.25A Kablearen luzera 59" (1.50m)