PSAA30R-120-R-CN4
PHIHONG USAPHIHONG USA
PHIHONG USA
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSAA30R-120-R-CN4
Fabrikatzaileak / Marka: PHIHONG USA
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W
Fitxak: 1.PSAA30R-120-R-CN4.pdf2.PSAA30R-120-R-CN4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PSAA30R-120-R-CN4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSAA30R-120-R-CN4 fabrikatzailea PHIHONG USA
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2725 pcs Datuen fitxa 1.PSAA30R-120-R-CN4.pdf2.PSAA30R-120-R-CN4.pdf
pisu 0.331 lb (150.14g) Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 3.26" L x 2.17" W x 1.54" H (82.7mm x 55.0mm x 39.1mm)
Series PSAA30R (30W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 30W polarizazio Negative Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 1.35mm I.D. x 3.5mm O.D. x 10.0mm Beste izenak PSAA30R-120-CN4
REWORK 1.35X3.5 CENTER- PSAA30R-120-R-CN4
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 300mW (Max)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Multi-Blade (Sold Separately)
Sarrerako konektorea Multi-Blade inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna Level VI Deskribapen zehatza 12V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Uneko - Irteera (Max) 2.5A Kablearen luzera 59" (1.50m)