PSAA20R-240-R-CN1
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSAA20R-240-R-CN1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSAA20R-240-R-CN1
Fabrikatzaileak / Marka: PHIHONG USA
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 20W
Fitxak: 1.PSAA20R-240-R-CN1.pdf2.PSAA20R-240-R-CN1.pdf
  • Mezua
PSAA20R-240-R-CN1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSAA20R-240-R-CN1 fabrikatzailea PHIHONG USA
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3723 pcs Datuen fitxa 1.PSAA20R-240-R-CN1.pdf2.PSAA20R-240-R-CN1.pdf
pisu 0.375 lb (170.1g) Tentsioa - Irteera 24V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 2.82" L x 1.97" W x 1.22" H (71.7mm x 50.0mm x 31.0mm)
Series PSAA20R (20W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 20W polarizazio Negative Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Beste izenak PSAA20R-240-CN1
REWORK 2.1X5.5 CENTER- PSAA20R-240-R-CN1
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 300mW (Max)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Multi-Blade (Sold Separately)
Sarrerako konektorea Multi-Blade inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna Level V Deskribapen zehatza 24V 20W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Uneko - Irteera (Max) 830mA Kablearen luzera 59" (1.50m)