PSAA18U-240-R-CNR5
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSAA18U-240-R-CNR5
Fabrikatzaileak / Marka: PHIHONG USA
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 18W
Fitxak: 1.PSAA18U-240-R-CNR5.pdf2.PSAA18U-240-R-CNR5.pdf
  • Mezua
PSAA18U-240-R-CNR5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSAA18U-240-R-CNR5 fabrikatzailea PHIHONG USA
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 18W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3762 pcs Datuen fitxa 1.PSAA18U-240-R-CNR5.pdf2.PSAA18U-240-R-CNR5.pdf
pisu 0.309 lb (140.16g) Tentsioa - Irteera 24V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 4.06" L x 1.93" W x 1.32" H (103.0mm x 49.0mm x 33.5mm)
Series PSAA18U (18W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 18W polarizazio Negative Center
Irteerako konektorea Barrel Plug R/A, 0.7mm I.D. x 2.5mm O.D. x 10.0mm Beste izenak PSAA18U-240-CNR5
REWORK 0.7X2.5 CENTER- PSAA18U-240-R-CNR5
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 300mW (Max)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Cord (Sold Separately)
Sarrerako konektorea IEC 320-C14 inprimakia Desktop (Class I)
Eraginkortasuna Level V Deskribapen zehatza 24V 18W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Uneko - Irteera (Max) 750mA Kablearen luzera 59" (1.50m)