PSA15R-060PV-R-CNR5
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSA15R-060PV-R-CNR5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSA15R-060PV-R-CNR5
Fabrikatzaileak / Marka: PHIHONG USA
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6V 15W
Fitxak: 1.PSA15R-060PV-R-CNR5.pdf2.PSA15R-060PV-R-CNR5.pdf
  • Mezua
PSA15R-060PV-R-CNR5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSA15R-060PV-R-CNR5 fabrikatzailea PHIHONG USA
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4759 pcs Datuen fitxa 1.PSA15R-060PV-R-CNR5.pdf2.PSA15R-060PV-R-CNR5.pdf
pisu 0.333 lb (151.05g) Tentsioa - Irteera 6V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 2.82" L x 1.97" W x 1.31" H (71.7mm x 50.0mm x 33.2mm)
Series PSA15R (15W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 15W polarizazio Negative Center
Irteerako konektorea Barrel Plug R/A, 0.7mm I.D. x 2.5mm O.D. x 10.0mm Beste izenak PSA15R-060PV-CNR5
REWORK 0.7X2.5 CENTER- PSA15R-060PV-R-CNR5
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 300mW (Max)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Multi-Blade (Sold Separately)
Sarrerako konektorea Multi-Blade inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna Level V Deskribapen zehatza 6V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Uneko - Irteera (Max) 2.5A Kablearen luzera 59" (1.50m)