ODB5009-05HB
Orion FansOrion Fans
ODB5009-05HB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ODB5009-05HB
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN BLOWER 50X9MM 5VDC
Fitxak: ODB5009-05HB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
160 pcs
  • Mezua
ODB5009-05HBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ODB5009-05HB fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN BLOWER 50X9MM 5VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5335 pcs Datuen fitxa ODB5009-05HB.pdf
Zabalera 9.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 5VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.310 in H2O (77.2 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 50mm L x 50mm H Series ODB5009
RPM 5000 RPM Energia (Watts) 500mW
Beste izenak ODB5009-05HBX Tenperatura operatiboa 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Noise 34.0 dB(A) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 50000 Hrs @ 45°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Auto Restart
Fan mota Blower Uneko balorazioa 0.100A