OD9225-24LB01A
Orion FansOrion Fans
OD9225-24LB01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD9225-24LB01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
  • Mezua
OD9225-24LB01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD9225-24LB01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa -
Tamaina / dimentsioa Square - 92.5mm L x 92.5mm H Series OD9225
RPM - Beste izenak OD9225-24LB01AX
OD922524LB01A
Tenperatura operatiboa - Noise -
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa - Errodamendu mota Ball
Homologazioak cURus, TUV Aire fluxua -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD9225-24LB
OD9225-24LB
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE