OD9220-12HS01A
Orion FansOrion Fans
OD9220-12HS01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD9220-12HS01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 92X20MM 12VDC WIRE
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD9220-12HS01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD9220-12HS01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 92X20MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 20.00mm pisu -
Tentsio-tartea 8 ~ 16VDC Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 92mm L x 92mm H Series OD9220
RPM 2700 RPM Beste izenak OD9220-12HS01AX
OD922012HS01A
Tenperatura operatiboa 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Noise 33.0 dB
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.250A Errodamendu mota Sleeve