OD8038-48MB-VXC
Orion FansOrion Fans
OD8038-48MB-VXC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD8038-48MB-VXC
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE
Fitxak: 1.OD8038-48MB-VXC.pdf2.OD8038-48MB-VXC.pdf3.OD8038-48MB-VXC.pdf4.OD8038-48MB-VXC.pdf
  • Mezua
OD8038-48MB-VXCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD8038-48MB-VXC fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 38.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 48VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.750 in H2O (186.8 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 80mm L x 80mm H Series OD8038
RPM 5600 RPM Energia (Watts) 10.00W
Beste izenak OD8038-48MB-VXCX
OD803848MBVXC
Tenperatura operatiboa 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Noise 54.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 50000 Hrs @ 40°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.200A
Errodamendu mota Ball Homologazioak cURus, TUV
Aire fluxua 89.0 CFM (2.49m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD8038-48LB-VXC01A
OD8038-48LB-VXC01A
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE
Stockean: 6763 pcs
Deskarga: OD8038-48LB-VXC01A.pdf
RFQ
OD8038-48LB-VXC
OD8038-48LB-VXC
fabrikatzaileak: Orion Fans
Stockean: 6018 pcs
Deskarga: OD8038-48LB-VXC.pdf
RFQ
OD820J
OD820J
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 82 OHM 1/4W 5% AXIAL
Deskarga: OD820J.pdf
OD8038-48LB-VXC10A
OD8038-48LB-VXC10A
Deskarga: OD8038-48LB-VXC10A.pdf
OD821J
OD821J
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 820 OHM 1/4W 5% AXIAL
Deskarga: OD821J.pdf
OD8038-48MB-VXC5
OD8038-48MB-VXC5
Deskarga: OD8038-48MB-VXC5.pdf
OD8038-48HBVXC10A
OD8038-48HBVXC10A
Deskarga: OD8038-48HBVXC10A.pdf
OD8038-48MB-VXC01A
OD8038-48MB-VXC01A
Deskarga: OD8038-48MB-VXC01A.pdf
OD8038-48MB-VXC10A
OD8038-48MB-VXC10A