OD8038-12HHB
Orion FansOrion Fans
OD8038-12HHB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD8038-12HHB
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80.5X38MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD8038-12HHB.pdf2.OD8038-12HHB.pdf3.OD8038-12HHB.pdf4.OD8038-12HHB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD8038-12HHBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD8038-12HHB fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 80.5X38MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 38.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.300 in H2O (74.7 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 80.5mm L x 80.5mm H Series OD8038
RPM 4000 RPM Energia (Watts) 6.20W
Beste izenak OD8038-12HHBX
OD803812HHB
Tenperatura operatiboa 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Noise 44.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 50000 Hrs @ 40°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.520A
Errodamendu mota Ball Homologazioak cURus, TUV
Aire fluxua 61.0 CFM (1.71m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD8038-12HHB-VXC
OD8038-12HHB-VXC
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
Stockean: 7364 pcs
Deskarga: OD8038-12HHB-VXC.pdf
RFQ
OD8038-12HHB-VXC01A
OD8038-12HHB-VXC01A
fabrikatzaileak: Orion Fans
Stockean: 5812 pcs
Deskarga: OD8038-12HHB-VXC01A.pdf
RFQ
OD8038-12HHB01A
OD8038-12HHB01A
deskribapena: FAN AXIAL 80.5X38MM 12VDC WIRE
Deskarga: OD8038-12HHB01A.pdf
OD8038-12HHB02A
OD8038-12HHB02A
Deskarga: OD8038-12HHB02A.pdf
OD8038-12HHB-VXC5
OD8038-12HHB-VXC5