OD8032-24HB01A
Orion FansOrion Fans
OD8032-24HB01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD8032-24HB01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80.5X32MM 24VDC WIRE
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD8032-24HB01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD8032-24HB01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 80.5X32MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 32.00mm pisu -
Tentsio-tartea 12 ~ 30VDC Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.430 in H2O (107.1 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 80.5mm L x 80.5mm H Series OD8032
RPM 3800 RPM Beste izenak OD8032-24HB01AX
OD803224HB01A
Tenperatura operatiboa -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Noise 40.0 dB
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.380A Errodamendu mota Ball
Homologazioak cURus, TUV Aire fluxua 50.0 CFM (1.40m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD8032-24LB02A
OD8032-24LB02A
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 80.5X32MM 24VDC WIRE
Stockean: 8255 pcs
Deskarga: OD8032-24LB02A.pdf
RFQ
OD8032-12MB02A
OD8032-12MB02A
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE
Stockean: 7941 pcs
Deskarga: OD8032-12MB02A.pdf
RFQ
OD8032-24HB
OD8032-24HB