OD8025-48HB01A
Orion FansOrion Fans
OD8025-48HB01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD8025-48HB01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80X25MM 48VDC WIRE
  • Mezua
OD8025-48HB01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD8025-48HB01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 80X25MM 48VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu -
Tentsio-tartea 24 ~ 56VDC Tentsioaren balioa 48VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 80mm L x 80mm H Series OD8025
RPM 3300 RPM Energia (Watts) 3.80W
Beste izenak OD8025-48HB01AX
OD802548HB01A
Tenperatura operatiboa -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Noise 33.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 60000 Hrs @ 45°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Speed Sensor (Tach)
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.080A