OD8025-24MBIP55
Orion FansOrion Fans
OD8025-24MBIP55 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD8025-24MBIP55
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.OD8025-24MBIP55.pdf2.OD8025-24MBIP55.pdf3.OD8025-24MBIP55.pdf4.OD8025-24MBIP55.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD8025-24MBIP55ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD8025-24MBIP55 fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu 0.19 lb (86.18g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 80mm L x 80mm H Series OD8025
RPM 2500 RPM Energia (Watts) 960mW
Beste izenak OD8025-24MBIP55X
OD802524MBIP55
Tenperatura operatiboa -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Noise 28.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 65000 Hrs @ 45°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP55 - Dust Protected, Water Resistant Ezaugarriak Auto Restart
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.060A
Errodamendu mota Ball Homologazioak cURus, TUV
Aire fluxua 31.0 CFM (0.868m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD8025-24MS01A
OD8025-24MS01A
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Stockean: 10132 pcs
Deskarga: OD8025-24MS01A.pdf
RFQ
OD8025-24LSS02A
OD8025-24LSS02A
fabrikatzaileak: Orion Fans
Stockean: 16145 pcs
Deskarga: OD8025-24LSS02A.pdf
RFQ
OD8025-24MBIP5502A
OD8025-24MBIP5502A