OD8025-24LB01A
Orion FansOrion Fans
OD8025-24LB01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD8025-24LB01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
  • Mezua
OD8025-24LB01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD8025-24LB01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu 0.19 lb (86.18g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 80mm L x 80mm H Series OD8025
RPM 2100 RPM Energia (Watts) 720mW
Beste izenak OD8025-24LB01AX
OD802524LB01A
Tenperatura operatiboa -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Noise 23.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 65000 Hrs @ 45°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.050A