OD8025-12HS01A
Orion FansOrion Fans
OD8025-12HS01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD8025-12HS01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
  • Mezua
OD8025-12HS01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD8025-12HS01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 80mm L x 80mm H Series OD8025
RPM 3100 RPM Energia (Watts) 1.80W
Beste izenak OD8025-12HS01AX
OD802512HS01A
Tenperatura operatiboa -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Noise 35.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 30000 Hrs @ 45°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.180A
Errodamendu mota Sleeve Homologazioak cURus, TUV
Aire fluxua 40.0 CFM (1.12m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD8025-12HS
OD8025-12HS
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE