OD8025-12HB5
Orion FansOrion Fans
OD8025-12HB5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD8025-12HB5
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD8025-12HB5.pdf2.OD8025-12HB5.pdf3.OD8025-12HB5.pdf4.OD8025-12HB5.pdf5.OD8025-12HB5.pdf
  • Mezua
OD8025-12HB5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD8025-12HB5 fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu 0.19 lb (86.18g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 80mm L x 80mm H Series OD8025
RPM 3100 RPM Energia (Watts) 1.80W
Beste izenak OD8025-12HB5X
OD802512HB5
Tenperatura operatiboa -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Noise 35.0 dB Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 65000 Hrs @ 45°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Auto Restart, PWM Control
Fan mota Tubeaxial Uneko balorazioa 0.180A