OD8020-12MB10A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD8020-12MB10A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD8020-12MB10A.pdf2.OD8020-12MB10A.pdf3.OD8020-12MB10A.pdf
  • Mezua
OD8020-12MB10Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD8020-12MB10A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 20.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 4 Wire Leads Presio estatikoa -
Tamaina / dimentsioa Square - 80mm L x 80mm H Series OD8020