OD8020-12LB10A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD8020-12LB10A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD8020-12LB10A.pdf2.OD8020-12LB10A.pdf3.OD8020-12LB10A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD8020-12LB10Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD8020-12LB10A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 20.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 4 Wire Leads Presio estatikoa -
Tamaina / dimentsioa Square - 80mm L x 80mm H Series OD8020
RPM - Beste izenak OD8020-12LB10AX
OD802012LB10A
Tenperatura operatiboa - Noise -
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak PWM Control, Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa - Errodamendu mota Ball
Homologazioak - Aire fluxua -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD8020-12LB
OD8020-12LB
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE