OD8020-12HS01A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD8020-12HS01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD8020-12HS01A.pdf2.OD8020-12HS01A.pdf3.OD8020-12HS01A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD8020-12HS01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD8020-12HS01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 20.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa -
Tamaina / dimentsioa Square - 80mm L x 80mm H Series OD8020