OD8015-12LSS10A
Orion FansOrion Fans
OD8015-12LSS10A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD8015-12LSS10A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD8015-12LSS10Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD8015-12LSS10A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 15.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 4 Wire Leads Presio estatikoa -
Tamaina / dimentsioa Square - 80mm L x 80mm H Series OD8015
RPM - Beste izenak OD8015-12LSS10AX
OD801512LSS10A
Tenperatura operatiboa - Noise -
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak PWM Control, Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa - Errodamendu mota Sealed Sleeve
Homologazioak cURus, TUV Aire fluxua -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD8015-12LSS01A
OD8015-12LSS01A
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Stockean: 13482 pcs
Deskarga: OD8015-12LSS01A.pdf
RFQ
OD8015-12LSS
OD8015-12LSS
fabrikatzaileak: Orion Fans