OD7025-12MSS01A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD7025-12MSS01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD7025-12MSS01A.pdf2.OD7025-12MSS01A.pdf3.OD7025-12MSS01A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD7025-12MSS01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD7025-12MSS01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa -
Tamaina / dimentsioa Square - 70mm L x 70mm H Series OD7025