OD6025-24HS01A
Orion FansOrion Fans
OD6025-24HS01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD6025-24HS01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
  • Mezua
OD6025-24HS01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD6025-24HS01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 25.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa -
Tamaina / dimentsioa Square - 60mm L x 60mm H Series OD6025
RPM - Beste izenak OD6025-24HS01AX
OD602524HS01A
Tenperatura operatiboa 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C) Noise -
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa - Errodamendu mota Sleeve
Homologazioak cURus, TUV Aire fluxua -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD6025-24HHSS01A
OD6025-24HHSS01A
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Stockean: 17383 pcs
Deskarga: OD6025-24HHSS01A.pdf
RFQ
OD6025-24HS
OD6025-24HS
fabrikatzaileak: Orion Fans