OD6020-12HSS01A
Orion FansOrion Fans
OD6020-12HSS01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD6020-12HSS01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD6020-12HSS01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD6020-12HSS01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 20.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa -
Tamaina / dimentsioa Square - 60mm L x 60mm H Series OD6020