OD6010-12HB01A
Orion FansOrion Fans
OD6010-12HB01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD6010-12HB01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 60X10MM 12VDC WIRE
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD6010-12HB01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD6010-12HB01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 60X10MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 10.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa -
Tamaina / dimentsioa Square - 60mm L x 60mm H Series OD6010
RPM - Beste izenak OD6010-12HB01AX
OD601012HB01A
Tenperatura operatiboa - Noise -
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa - Errodamendu mota Ball
Homologazioak cURus, TUV Aire fluxua -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD6010-05MB01A
OD6010-05MB01A
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 60X10MM BALL 5VDC WIRE
Stockean: 9873 pcs
Deskarga: OD6010-05MB01A.pdf
RFQ
OD6010-12HSS
OD6010-12HSS
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 60X10MM 12VDC WIRE
Stockean: 18358 pcs
Deskarga: OD6010-12HSS.pdf
RFQ
OD6010-12HB
OD6010-12HB
deskribapena: FAN AXIAL 60X10.5MM 12VDC WIRE