OD5020-24LB01A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD5020-24LB01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 50X20MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.OD5020-24LB01A.pdf2.OD5020-24LB01A.pdf3.OD5020-24LB01A.pdf
  • Mezua
OD5020-24LB01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD5020-24LB01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 50X20MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 20.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa -
Tamaina / dimentsioa Square - 50mm L x 50mm H Series OD5020