OD5020-24HHSS01A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD5020-24HHSS01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 50X20MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.OD5020-24HHSS01A.pdf2.OD5020-24HHSS01A.pdf3.OD5020-24HHSS01A.pdf
  • Mezua
OD5020-24HHSS01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD5020-24HHSS01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 50X20MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 20.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa -
Tamaina / dimentsioa Square - 50mm L x 50mm H Series OD5020
RPM - Beste izenak OD5020-24HHSS01AX
OD502024HHSS01A
Tenperatura operatiboa - Noise -
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa - Errodamendu mota Sealed Sleeve
Homologazioak UR Aire fluxua -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD5020-24HHSS
OD5020-24HHSS
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 50X20MM 24VDC WIRE