OD5015-12HHSS01A
Orion FansOrion Fans
OD5015-12HHSS01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD5015-12HHSS01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD5015-12HHSS01A.pdf2.OD5015-12HHSS01A.pdf3.OD5015-12HHSS01A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD5015-12HHSS01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD5015-12HHSS01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 15.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa -
Tamaina / dimentsioa Square - 50mm L x 50mm H Series OD5015