OD4510-24HB01A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD4510-24HB01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 45X10MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.OD4510-24HB01A.pdf2.OD4510-24HB01A.pdf3.OD4510-24HB01A.pdf
  • Mezua
OD4510-24HB01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD4510-24HB01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 45X10MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 10.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa -
Tamaina / dimentsioa Square - 45mm L x 45mm H Series OD4510