OD4028-24LB01A
Orion FansOrion Fans
OD4028-24LB01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD4028-24LB01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.OD4028-24LB01A.pdf2.OD4028-24LB01A.pdf3.OD4028-24LB01A.pdf4.OD4028-24LB01A.pdf
  • Mezua
OD4028-24LB01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD4028-24LB01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 28.00mm pisu -
Tentsio-tartea 10 ~ 27VDC Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 40mm L x 40mm H Series OD4028
RPM 5000 RPM Beste izenak OD4028-24LB01AX
OD402824LB01A
Tenperatura operatiboa -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Noise 25.0 dB
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.090A Errodamendu mota Ball