OD4028-12HS01A
Orion FansOrion Fans
OD4028-12HS01A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD4028-12HS01A
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD4028-12HS01A.pdf2.OD4028-12HS01A.pdf3.OD4028-12HS01A.pdf4.OD4028-12HS01A.pdf
  • Mezua
OD4028-12HS01Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD4028-12HS01A fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 28.00mm pisu -
Tentsio-tartea 7 ~ 14VDC Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 40mm L x 40mm H Series OD4028
RPM 8800 RPM Beste izenak OD4028-12HS01AX
OD402812HS01A
Tenperatura operatiboa 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C) Noise 37.0 dB
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.200A Errodamendu mota Sleeve