OD4028-12HBXC
Orion FansOrion Fans
OD4028-12HBXC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OD4028-12HBXC
Fabrikatzaileak / Marka: Orion Fans
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.OD4028-12HBXC.pdf2.OD4028-12HBXC.pdf3.OD4028-12HBXC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
520 pcs
  • Mezua
OD4028-12HBXCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OD4028-12HBXC fabrikatzailea Orion Fans
deskribapena FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8645 pcs Datuen fitxa 1.OD4028-12HBXC.pdf2.OD4028-12HBXC.pdf3.OD4028-12HBXC.pdf
Zabalera 28.00mm pisu -
Tentsio-tartea 10.8 ~ 13.2VDC Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 1.600 in H2O (398.6 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 40mm L x 40mm H Series OD4028
RPM 16000 RPM Beste izenak OD4028-12HBXCX
OD402812HBXC
Tenperatura operatiboa 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Noise 57.0 dB
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.800A Errodamendu mota Ball
Homologazioak cURus, TUV Aire fluxua 26.5 CFM (0.742m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OD4028-12HBXC01A
OD4028-12HBXC01A
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Stockean: 5838 pcs
Deskarga: OD4028-12HBXC01A.pdf
RFQ
OD4020-24MSS02A
OD4020-24MSS02A
fabrikatzaileak: Orion Fans
deskribapena: FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Stockean: 13787 pcs
Deskarga: OD4020-24MSS02A.pdf
RFQ
OD4028-12HB5
OD4028-12HB5
Deskarga: OD4028-12HB5.pdf
OD4028-12HBXC5
OD4028-12HBXC5
Deskarga: OD4028-12HBXC5.pdf
OD4028-12HBXC02A
OD4028-12HBXC02A